MAB Powertec Oy

Finlaysoninkatu 7, 4krs
33210 Tampere

Puhelinvaihteemme:

06 781 2199

info@mabpowertec.fi

 

Marko Borg

Johtaja
Projektit ja myynti

040-5561067
marko.borg@mabpowertec.fi

 

Tuomo Renkonen

Suunnittelupäällikkö
Energia ja ympäristö

040-8255907
tuomo.renkonen@mabpowertec.fi

 

Jouni Hämäläinen

Asiantuntija
Energia ja laadunhallinta

050-3851013
jouni.hamalainen@mabpowertec.fi

 

Wolfgang Ludwig

Projektipäällikkö
Projektit ja myynti

040-1366151
wolfgang.ludwig@mabpowertec.fi

 

Meri Bergholm

Projektipäällikkö
Projektit ja myynti

040-4838284
meri.bergholm@mabpowertec.fi

 

Markus Merta

Asiantuntija
Ympäristö ja aurinkoenergia

040-7738758
markus.merta@mabpowertec.fi

 

Pasi Mäenpää

Suunnittelija

040-8086961
pasi.maenpaa@mabpowertec.fi

 

Niko Raami

Projekti-insinööri, suunnittelija

040-6707583

niko.raami@mabpowertec.fi

 

Sini Valkama

Myynti- ja markkinointikoordinaattori

040-5230551
sini.valkama@mabpowertec.fi

 

Katja Räsänen

Projekti-insinööri

040-5328525
katja.rasanen@mabpowertec.fi

 

Lue uusin uutiskirjeemme tästä

Henkilötietolain (523/99) kymmenennen pykälän ja GDPR:n mukainen rekisteriseloste_GDPR_2018

Ota yhteyttä, jos haluat tietosi pois rekisteristä tai saada tietoosi omat rekisteritiedot.

 

 

Ota yhteyttä

Saat meihin yhteyden alla olevalla lomakkeella. Pakolliset kentät on merkitty tähdellä *
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.